Özel Harekat Polislerimiz Yaralandı

5471 izlenme2019-04-22 09:36:56
Reklamlar
Kilis'in hemen karşı tarafında yer alan Suriye'nin Halep iline bağlı, Azez ilçesinde bir patlama meydana geldi. Patlamanın Azez emniyet müdürlüğü yakınlarında meydana geldiği bildirildi. İlk belirlemelere göre emniyette görevli 3 özel harekat polisi yaralandı.

GEÇİCİ GÖREVLİ 3 ÖZEL HAREKAT POLİSİ YARALANDI
Bugün akşam saatlerinde Suriye'nin Halep kentine bağlı, Azez ilçesinde polis merkezi yakınlarında henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana geldi. Patlamada, emniyet müdürlüğünde geçici görevde bulunan 3 özel harekat polisi yaralandı.

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI
Yaralı polisler olaydan hemen sonra olay yerine çağrılan ambulanslarla Kilis Devlet Hastanesi'ne getirilerek tedaviye alındı. Patlamadan sonra ilçe merkezinde ve sınırın her iki tarafında güvenlik önlemleri üst düzeye çıkarılarak patlamanın sebebin bulunması için çalışma başlatıldı.

Kilis Valisi Recep Soytürk ve Kilis Emniyet Müdürü Günter Şenses hastaneye giderek yaralı polislerin durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yerel Seçimler Öncesi Yapılan Son Anketten Çarpıcı Sonuç! Hey Onbeşli türküsünün hazin hikayesi AKP'li heyetten vatandaşlara: “Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar” İnce Bacaklara Sahip Olmanın Yolları

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Tanzim Rüzgarı Çabuk Dindi, yüzde 220 zam geldi! İşte fiyatlar